Inne

Kompleksowa obsługa sprawozdań środowiskowych

Opis usługi: Usługa polegająca na rozliczaniu corocznym sprawozdań związanych z opłatami środowiskowymi, sprzedażą produktów w opakowaniach lub produkcją opakowań, a także sprawozdaniami o wytwarzaniu i gospodarowaniu odpadami.

Dodatkowe informacje:

Opłata środowiskowa, czyli popularne "korzystanie ze środowiska" to sprawozdanie składające się z wielu elementów składowych, ale w transporcie głównym elementem jest paliwo. W przypadku transportu opłata ta jest liczona na zużyte rocznie paliwo przez samochody w firmie - nie chodzi tylko o ciągniki widłowe, ale także samochody osobowe które są zakupione na firmę.

Sprawozdanie związane z opakowaniami, tzw. BDO to sprawozdanie gdzie po pierwsze wykazujemy w formie rejestru wpływ na środowisko poprzez produkcję opakowań lub kupowanie opakowań w celu dalszej sprzedaży produktu własnego w opakowaniu.

Ostatnie sprawozdanie to informacje o produkowanych odpadach przy produkcji lub serwisie oraz ich gospodarowaniu.

Powyższe informacje to tylko drobny wycinek działań jakie trzeba podjąć, aby w sprawie środowiska mieć "czyste sumienie", na szczęście chętnie przeprowadzę Państwa przez te tajniki przygotowując gotowe wnioski do odpowiedniego urzędu i opisując dokładnie działanie jakie trzeba podjąć, żeby temat mieć załatwiony.

Szkolenie oraz wdrożenie programu 4Trans

Opis usługi: Usługa ta skierowana jest do wszystkich nowych oraz już działających odbiorców programu 4Trans. Zakres szkolenia lub wdrożenia zawsze jest ustalany indywidualnie, z klientem i zawiera elementy, z których dany klient będzie korzystał. Szkolenie podane jest w sposób, w który każdy nowy klient bez problemu będzie mógł działać na systemie, a dla już korzystających odkryjemy zaawansowane funkcje programu.

Kancelaria Transportowa

TSD EXPERT Jarosław Bokiewicz

NIP: 644-290-91-24

Kontakt

biuro@tsdexpert.pl

tel.: +48 723 195 135