Szkolenia IT

Zachęcam do skorzystania z indywidualnych szkoleń IT, gdzie zdalnie lub osobiście jest możliwość podwyższenia kompetencji związanych z obsługą komputera, pakietów biurowych czy SM (Social Media)

SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE

Opis szkolenia: Szkolenie na zamówienie rozpoczyna się w dowolnym, uzgodnionym terminie i trybie (mogą to być godziny pracy, godziny popołudniowe w dni powszednie lub weekendy). Szkolenie takie standardowo prowadzone jest w siedzibie klienta lub miejscu, które wyznaczy na terenie Polski.

MS EXCEL (podstawowy)

Opis szkolenia: Szkolenie głównie adresowane jest do początkujących użytkowników Excela i osób, które
chcą nabyć umiejętności skutecznego tworzenia oraz wykorzystywania prostych arkuszy kalkulacyjnych. Na szkoleniu zapoznajemy się z podstawowymi narzędziami programu MS Excel takimi jak: wprowadzanie, edytowanie i analizowanie danych, przedstawianie ich w atrakcyjny sposób, tworzenie wykresów i podsumowań oraz przygotowywanie dokumentów do wydruku.

MS EXCEL (średnio zaawansowany)

Opis szkolenia: Szkolenie skierowane głównie do średnio-zaawansowanych użytkowników Excela – osób, które już w jakimś stopniu z niego korzystają, ale chcą zwiększyć swoje umiejętności i poznać nowe możliwości programu. W trakcie szkolenia kładę nacisk na praktyczne zastosowania Excela w codziennej pracy i sposoby ułatwienia i przyśpieszenia najczęściej wykonywanych zadań. W trakcie szkolenia nauczysz się pisania formuł, edytowania, analizowania i przetwarzania danych, tworzenia czytelnych i estetycznych wykresów i zarządzania skoroszytami, a ponadto poznasz zaawansowane funkcje Excela, takie jak tabele i wykresy przestawne.

MS EXCEL (wizualizacja danych)

Opis szkolenia: Podczas szkolenia nauczymy się, jak przedstawiać dane w Excelu w sposób szybki, estetyczny i przejrzysty. Poznamy tajniki tworzenia wykresów, tabel przestawnych i stosowania formatowania w tym warunkowego.

Kancelaria Transportowa

TSD EXPERT Jarosław Bokiewicz

NIP: 644-290-91-24

Kontakt

biuro@tsdexpert.pl

tel.: +48 723 195 135