Szkolenia dla transportu

Zachęcam do skorzystania z indywidualnych szkoleń.

SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE

Opis szkolenia: Szkolenie/Doradztwo to bazuje na formie wykładu z aktywnym zaangażowaniem Słuchacza lub Słuchaczy. Szkolenie jest przygotowywane indywidualnie pod dane zagadnienie, temat lub obszar zainteresowania Klienta. Szkolenie w znakomitej większości przypadków jest realizowane w siedzibie Klienta, lub miejscu dedykowanym przez Klienta. Czas szkolenia jest ustalany indywidualnie przy rozmowie wstępnej.

Ewidencja oraz rozliczanie czasu pracy kierowców

Opis szkolenia: Szkolenie podzielone jest na trzy główne bloki tematyczne.
W pierwszym bloku zapoznamy się z przepisami, które regulują kwestie rozliczania czasu pracy kierowców, przybliżają nam obowiązki związane z ewidencją tego czasu oraz formę owej ewidencji.
Drugi blok tematyczny to podróże służbowe ich rozliczanie oraz możliwości optymalizacji kosztów związanych właśnie z rozliczaniem w/w podróży służbowych.
Trzeci blok to przygotowanie do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy w firmie - na co zwrócić uwagę, co przygotować itp.

Zarządzający w firmie transportowej

Opis szkolenia: W związku z tym, że firmy transportowe są zróżnicowane, zarówno pod kątem wielkości jak i sposobu zarządzania, to szkolenie jest przygotowywane indywidualnie pod klienta. W przypadku firmy gdzie właściciel jest osobą zarządzającą poruszam w mniejszym stopniu zagadnienia związane z samą jazda kierowcy a skupiam się bardziej na ewentualnych kontrolach w firmie oraz systemie KREPTD i ocenie dobrej reputacji, natomiast w przypadku zarządzających dedykowanych do tego stanowiska program jest bardziej przekrojowy.

Kierowca - przepisy a rzeczywistość na drodze

Opis szkolenia: Na szkoleniu kierowcy uporządkują Swoją wiedzę z zakresu przepisów prawnych obowiązujących każdego kierowcy. Poruszymy temat zaświadczeń czy w końcu są wymagane czy nie. Będzie przypomnienie przepisów z zakresu odpoczynków oraz prowadzenia pojazdu. Porozmawiamy sobie o wykorzystaniu art. 12 Roz. 561/WE/2006 w realnych sytuacjach na drodze, a na koniec porozmawiamy o wpisach manualnych, manipulacjach tych prostych jak i skomplikowanych, a szkolenie zamkniemy pogadanką prawną na temat kontroli ITD na drodze - co mówić, a czego się wystrzegać w rozmowie z inspektorem.

Płaca minimalna w PL i UE - im większa wiedza, tym mniej obaw

Opis szkolenia: Na szkoleniu przybliżę Państwu genezę płacy minimalnej oraz działań prawnych jakie zostały podjęte przez ostatnie lata w związku z wprowadzeniem płacy minimalnej. Prześledzimy i wyjaśnię wszystkie obowiązki jakie spoczywają na właścicielu firmy transportowej, który wysyła Swój tabor to krajów objętych płacą minimalną.

Temat wydaje się trudny i skomplikowany, ale to tylko pozory...

ViaTOLL - szkolenie dla początkujących

Opis szkolenia: Na szkoleniu dowiedzą się Państwo jakie podstawy prawne obowiązują jeśli chodzi o opaty drogowe formą elektroniczną, jak przebiega kontrola na drodze i co może zobaczyć inspektor (np. używanie niedozwolonych urządzeń wspomagających kierowcę) oraz wiele ciekawych i przydatnych informacji zwłaszcza na początku użytkowania systemu.

Kancelaria Transportowa

TSD EXPERT Jarosław Bokiewicz

NIP: 644-290-91-24

Kontakt

biuro@tsdexpert.pl

tel.: +48 723 195 135